You are here:   Home Oferty Masaż
Masaż

MASAŻE


Masaż jest najprawdopodobniej najstarszą i najprostszą metodą technik terapeutycznych, jest jedną z metod leczniczych. Masaż może mieć przebieg stymulujący lub wyciszający w zależności od tego, jaki efekt chcielibyśmy uzyskać. Stymuluje on układ nerwowy wywołując korzystne zmiany w całym organizmie. Poprzez poszczególne techniki masażu możemy wpłynąć na zmniejszenie napięcia nerwowego, co pozwala uwolnić organizm od bólu mięśni, stawów, głowy, wprowadzając nas w stan pełnego rozluźnienia i relaksu.

Zabiegi masażu wpływają na napięcie mięśniowe oraz elastyczność skóry i mięśni. Masaż pobudza także krążenie poprzez rozciąganie i rozluźnianie mięśni oraz tkanki łącznej, podnosi poziom hemoglobiny, usprawnia krążenie limfatyczne i tętniczo-żylne. W rezultacie zabieg masażu powoduje stan głębokiego relaksu i odprężenia oraz normalizację czynności całego organizmu.

MASAŻ I JEGO ZBAWIENNE DZIAŁANIE


Masaż jest doskonałym rozwiązaniem zawsze, gdy jesteśmy zmęczeni, przepracowani i stres daje się nam we znaki. Fachowo przeprowadzony masaż przynosi także spektakularne efekty estetyczne, stymuluje mięśnie, likwiduje zbędne napięcia. Specjalistyczne masaże są pomocne także przy bólach głowy, problemach z krążeniem, w przypadku zapalenia nerwów, w uciążliwych problemach górnego odcinka kręgosłupa szyjnego. Masaż pleców przynosi ukojenie po ciężkim dniu pracy, ale jest także niezastąpiony w terapii pospolitych dolegliwości bólowych kręgosłupa.

OFERTA


Oferuję masaże: masaż twarzy, masaż aromaterapeutyczny, masaż klasyczny, masaż kręgosłupa, masaż relaksacyjny, masaż wyszczuplający, masaż gorącymi kamieniami, masaż bańkami chińskimi, masaż stóp.

MASAŻ GORĄCYMI MUSZLAMI z FILIPIN

Ten bardzo interesujący, ciekawy a zarazem obfitujący w zmysłowe doznania masaż polecany jest wszystkim, którzy chcą spróbować czegoś całkowicie nowego i przy tym doskonale się zrelaksować.

GŁÓWNE EFEKTY ZABIEGU:

- eliminacja zmęczenia psychicznego

 - odmłodzenie skóry

 - uelastycznienie skóry

 - poprawa kolorytu skóry

 - rozluźnienie napiętych mięśni

 - usprawnienie krążenia krwi i limfy

 - usuniecie napięć, relaks ciała i ducha

 - regeneracja i rewitalizacja ciała

 

Czas zabiegu ok. 60 min.

 

 

DERMOMASSAGER

Dermomassager to urządzenie do wykonywania masażu podciśnieniowego, którego głównym działaniem jest rozpad "zrazików" tłuszczowych i przywrócenie prawidłowego funkcjonowania naczyń włosowatych i limfatycznych w skórze. Dermomassager jest odpowiednikiem masażu ręcznego, często stosowanego w fizykoterapii.

EFEKTY DZIAŁANIA

  • modelowanie ciała – redukcja tkanki tłuszczowej
  • zmniejszenie cellulitu
  • ujędrnienie ciała
  • wspomaganie drenażu limfatycznego
  • poprawa ukrwienia i odżywienia skóry
  • spłycenie blizn
  • niwelacja rozstępów
  • możliwość stosowania wraz z kosmetykami
Więcej…
 

MASAŻ WSPOMAGAJĄCY ODCHUDZANIE

Zadaniem tego rodzaju masażu jest rozbicie i rozdrobnienie podskórnej tkanki tłuszczowej, usunięcie toksyn z organizmu, polepszenie ukrwienia skóry i mięśni, przez co przyspiesza się przemianę materii. Masaż może być niekiedy nieprzyjemny dla osoby masowanej ze względu na uczucie występującego bólu przy stosowaniu technik z dużą siłą. Do tego rodzaju masażu używa się kremów zawierających substancje roślinne, stymulujące metabolizm komórek, likwidujące tkankę tłuszczową oraz ułatwiające usuwanie toksyn i nadmiaru wody. W czasie serii zabiegów odchudzających wskazane jest wykonywanie ćwiczeń oraz przestrzeganie odpowiedniej diety.
 
 

MASAŻ GORĄCYMI KAMIENIAMI

Upragniony i głęboki relaks dla zmęczonego ciała i duszy.
W masażu wykorzystuję kamienie z bazaltu pochodzenia wulkanicznego, wyrzucone przez Ocean przed wieloma tysiącami lat. Energia wulkaniczna w połączeniu z falami morskimi dają kamieniom wyjątkową energię. Masaż gorącymi kamieniami doskonale przywróci Twoją równowagę fizyczną i duchową, uwolni Cię od stresu, zregenerujesz swoje siły, odpoczniesz. Zastosowanie wyjątkowego ciepła kamieni poprawia krążenie i metabolizm. Masaż ułatwia oddychanie skórne i pomaga w walce z cellulitem. Efektem jest elastyczne, jędrne i po prostu piękniejsze ciało.


 
 

MASAŻ BAŃKAMI CHIŃSKIMI

Sięga czasów Mezopotamii. Jest to masaż podciśnieniowy. W masażu bańkami mamy do czynienia z oddziaływaniem mechanicznym i odruchowym. W kosmetyce stosowany doskonale rozbija nadmiar tkanki tłuszczowej ( działanie antycellulitowe) , wspomaga odchudzanie, ujędrnia ciało.
Dodatkowo poprawia cyrkulację krwi i limfy, pomaga w oczyszczaniu organizmu z toksyn a także likwiduje obrzęki. Ma silne działanie drenujące, rozluźniające mięśnie.
Dla lepszych efektów stosuje się serie 10 zabiegów, minimum 2 razy w tygodniu.

 

MASAŻ RELAKSACYJNY

Spokojny, delikatny masaż posiadający wspaniałe właściwości odstresowujące i relaksacyjne.
Wykonywany w wolnym tempie, miękkimi, rytmicznymi ruchami wpływa na poprawę samopoczucia na poziomie fizycznym oraz psychicznym, relaksując umysł i likwidując napięcie mięśni w przyjemny i łagodny sposób.
Wspomaga leczenie nerwic, stanów lękowych oraz negatywnych skutków długotrwałego stresu.
Masaż stymuluje mięśnie i skórę, poprawia krążenie krwi i limfy, a olejki eteryczne pobudzają regenerację komórek, wzmacniają organizm i poprawiają samopoczucie.

 
 

MASAŻ STÓP

Różne obszary na stopach i dłoniach odpowiadają poszczególnym częścią ciała i tym samym masując je lub uciskając określone punkty można oddziaływać na konkretny narząd.
Celem jest odblokowanie stref przepływu energii całego ciała a także likwidacja bólu i napięć znajdujących się w poszczególnych obszarach czy też narządach.
Strefy ciała biegną wzdłuż od palców nóg do głowy na obu stronach parzyście.

 

MASAŻ KRĘGOSŁUPA

Ma na celu przywrócenie ruchomości kręgów i ich właściwego położenia. Szczególnie wskazany przy skrzywieniach kręgosłupa, skoliozie, przeciążeniach. Działa odprężająco i tonująco na mięśnie grzbietu.
 
 

MASAŻ LECZNICZY KLASYCZNY

- całościowy i segmentarny

Jest to zespół różnych zabiegów manualnych, które mechanicznie oddziałują na tkanki organizmu- skórę, mięśnie, stawy a także w postaci zmian odruchowych na układ krążenia, nerwowy, oddechowy, wewnątrz - wydalniczy i na narządy wewnętrzne.
Celem masażu jest nie tylko terapia ale także zapobieganie wielu chorobom. Jest także częścią odnowy biologicznej.

 
 

MASAŻ AROMATERAPEUTYCZNY

Masaż aromaterapeutyczny łączy leczniczą moc dotyku z indywidualnymi właściwościami naturalnych olejków eterycznych, co działa na organizm odmładzająco i uzdrawiająco.
Jest skuteczną metodą wprowadzania olejków do organizmu, które podczas masowania szybko przenikają przez skórę do układu krążenia wywołując reakcje miejscową i ogólną.


 
 

MASAŻ TWARZY

Celem tego masażu jest usunięcie przemęczenia powstałego na skutek intensywnego wysiłku fizycznego, zakwasów bądź likwidacji powstałych kontuzji.